Warsztaty artystyczne w toku

Opublikowane przez KS w ogłoszenia · 18 Sierpień 2023
W Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej trwają warsztaty plastyczne i muzyczno-wokalne, które pomagają rozwijać się zdolnym mieszkańcom gminy Łużna. Działanie możliwe jest dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach Programu Rządowego "Kultura Dostępna".

Jesteśmy w trakcie realizacji warsztatów plastycznych z zakresu poznania różnych technik malarstwa oraz warsztatów muzyczno-wokalnych, podczas których uczestnicy mają możliwość nauki gry na instrumentach klawiszowych, a także do udziału w profesjonalnych zajęciach wokalnych z rytmizacji, oddechu czy impostacji głosu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.